Ürün Kategorilerimiz
Fırsatlar Hızlı Güvenli Hızlı
Spor Ürünleri
Bot Çeşitleri
Kaykay
Tansiyon Aletleri
Boks Torbaları
Plates topları
Ev Aletleri
Zayıflama Ürünleri
Şişme Yatak Çeşitleri
Sağlık Güzellik

cosfer şişme yatak çift kişilik

Cosfer ab king pro mekik aleti toptan satış
 
 Ana sayfa > Sağlık Güzellik > Giyilebilir Kollu battaniye Toptan satış enucuz

 Giyilebilir Kollu battaniye Toptan satış enucuz
İzlenme Sayısı : 4502 | Ürün Kodu : # 157


 

  Ürün Özellikleri 


"Kollu Battaniye ye sarılın!


Giyilebilir Kollu battaniyenizi kollarınızı açarak önden giyebilirsiniz. Shmuggle battaniyeyi önden giyerek arkanıza yaslanın ve normal bir battaniyenin altında sıkışıp kalmadan ellerinizi özgürce kullanabilmenin keyfini çıkarın..

Giyilebilir Kollu battaniye ile kollara özgürlük!

Geniş kollarıyla, ellerinizi kolayca hareket ettirmenizi sağlayan Giyilebilir Kollu battaniye, yumuşaklığı ve rahatlığıyla kış keyfinizi ikiye katlıyor.

Ayağa kalktığınızda da sizi yalnız bırakmayan Giyilebilir Kollu battaniye, her an vücudunuzu sarıp sarmalıyor.

Kışın artan doğalgaz faturaları da Giyilebilir Kollu battaniye keyfiyle azalıyor, bütçenizi rahatlatıyor.


Giyilebilir Kollu battaniye sıcaklığı;
evinizde film izlerken,
yolculuk yaparken,
kafede ya da evde çayınızı yudumlarken,
ders çalışırken,
kısaca istediğiniz her yerde yanınızda olacak!


Üstelik sevdiklerinize Giyilebilir Kollu battaniye hediye ederek onları da bu sıcaklığa ortak edebilirsiniz!


Tıklayın, sadece 39,90 TL'ye rahat ve kocaman boylu Giyilebilir Kollu battaniye battaniyelerden biri sizin olsun!


Bu fırsatı kaçırmayın!

Giyilebilir Kollu battaniye, çünkü Rahat olmak lazım!


Giyilebilir Kollu battaniye nasıl kullanacağım ?

Kollarınızı açarak, önden giyebilirsiniz. Arkanıza yaslanır ve gün boyu sıcak kalırsınız. TV karşısında battaniye keyfi yapmak, TV kanalını değiştirmek, bir şeye uzanmak, bir şeyler atıştırmak isterseniz üzeriniz açılır, eski battaniyeniz kayar üzerinizden düşer, canınız sıkılır, üşürsünüz. Shmuggle kollu battaniye ile artık böyle bir derdiniz kalmayacak. Hep sıcak kalacaksınız. Shmuggle keyfi yapmak yeni hobiniz olacak.


Giyilebilir Kollu battaniye doğalgaz faturamı nasıl düşerecek ?

Giyilebilir Kollu battaniye  doğalgazın bunaltan zamlarından korunmanın da en etkili yoludur. Elektrikli ısıtıcılar elektrik faturası olarak, odun kömür, satın alırken, doğalgaz ise muazzam yüksek faturalarla size geri dönmektedir. Giyilebilir Kollu battaniyenizi aldıktan sonra sıcaklığına inanamayacaksınız. Giyilebilir Kollu battaniye yumuşacık ve %100 polyester kumaşıyla sizi ısıtacak. Doğalgazı açmak zorunda hissetmeyeceksiniz.


Giyilebilir Kollu battaniye neden mükemmel bir hediye ?

Giyilebilir Kollu battaniye , akrabalarınızı, yakınlarınızı, sevdiklerinizi sıcak tutacak, onların hep sizi hatırlamasını sağlayacak bir hediyedir. Yapılan araştırmalar, herhangi bir insanın Giyilebilir Kollu battaniye üzerine giydiği ya da başkasının üzerinde gördüğü anda otomatik olarak yüzünün güldüğünü kanıtlamıştır. Küçüklerinize, büyüklerinize, sevdiklerinize Giyilebilir Kollu battaniye hediye etmek için bundan daha güzel bir sebep olamaz. Lütfen hediye ettiğiniz kişinin fotoğrafını o anda çekin! Bize hak vereceksiniz. (Çektiğiniz fotoğrafları da paylaşmayı sakın unutmayın. :))

 

Giyilebilir Kollu battaniye nerelerde kullanabilirim ?

Evde TV izlerken, kitap okurken, maç seyrederken, çekirdek çitlerken, Play Station oynarken, işyerinizde bilgisayar başında çalışırken, bir şeyler atıştırırken, çay, kahve, boza içerken, bir şeyler atıştırırken, internette surf yaparken, arkadaşınızla chat yaparken, sıkılırken, dans ederken, yurt odanızda ödevinizi yaparken, müzik dinlerken, resim yaparken, enstrüman çalarken, etrafı toplarken, monopoly, kızma birader gibi masaüstü oyunları oynarken, maket uçak, araba gibi hobilerinizle uğraşırken, mangal başında otururken, çocuğunuzun parkta oyun oynamasını izlerken, stadyumda maç seyrederken, örgü örerken, fal bakarken, kısacası kollarınızı kullanmak isteyip üşümek istemediğiniz her an rahatça kullanabilirsiniz.


Giyilebilir Kollu battaniye hangi kumaştan yapılıyor ?

Giyilebilir Kollu battaniye , kumaş cinsleri içinde uzak ara en sıcak tutan kumaş olan %100 polyesterden yapılmıştır. Sağlıklı ve antibakteriyeldir. Antipiling özelliği sayesinde tüylenmez, toz tutmaz. Güvenle yıllar boyu kullanabilirsiniz. Yumuşacık kumaşıyla Giyilebilir Kollu battaniyenin en önemli özelliklerinden biri de rahatlığıdır.


Giyilebilir Kollu battaniye makinede hangi sıklıkta yıkayabilirim ?

5 yıl boyunca yıkama garantisi vardır. Ütü istemez. 5 üzerinden 4.5 yani çok iyi bir yıkama puanına sahiptir, boyası çıkmaz, solmaz. Giyilebilir Kollu battaniyenizi defalarca gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz.


Giyilebilir Kollu battaniye ölçüleri nelerdir ?

135x185 cm boyutlarında olan Giyilebilir Kollu battaniye, geniş, rahat ve uzun kollarıyla sizi sarar ve hiç yalnız bırakmaz. Cepleri ise 21x24 cm boyutlarındadır. Televizyon kumandasını, çerezi, kuruyemişi, telefonu, ders çalışırken kalem kağıdınızı, kısacası aklınıza gelen her şeyi Giyilebilir Kollu battaniye ceplerine koyabilirsiniz. Tek beden Giyilebilir Kollu battaniye herkese uyar.


 

 

 

 Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı