Ürün Kategorilerimiz
Fırsatlar Hızlı Güvenli Hızlı
Spor Ürünleri
Bot Çeşitleri
Kaykay
Tansiyon Aletleri
Boks Torbaları
Plates topları
Ev Aletleri
Zayıflama Ürünleri
Şişme Yatak Çeşitleri
Sağlık Güzellik

cosfer şişme yatak çift kişilik

Cosfer ab king pro mekik aleti toptan satış
   

ZAFER İthalata Hoşgeldiniz

 

1965 yılında Tahtakale'de Zafer Oyuncak olarak başladığımız ticaret hayatımıza Zafer İthalat olarak İstoç'taki genel Merkezimizden ve Tahtakale'deki satış ofislerimizden devam etmekteyiz..

Günümüz iş dünyasında iletişim, müşteri ilişkileri ve pazarlama iletişimi faaliyetlerinin her geçen gün daha da önem kazandığını göz önüne alarak, çalışmalarını müşteri odaklı sürdüren Zafer İthalat, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektörün yakından tanıdığı bir şirkettir.

İsteyin getirelim, ithalat bizim işimiz... Türkiye'ye getirtmek istediğiniz ürünlerle ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gerekli çalışmalar yapılarak en uygun fiyata en kaliteli ürünü; gerek üretim sürecinde gerek tedarik aşamasında gerekse de satış sonrası hizmetlerde yasa ve yönetmeliklere uygun olarak getirmekteyiz.

 "sağlıklı yeni bir hayat için " sporu evinize taşıyoruz. Sizde sporu evde yapmanın keyfine varın. Şehrin gürültülü ve kirli havasından uzak televizyon seyrederken ya da kitap okurken, aileniz ile sohbet ederken egzersiz yapın. Zamanını siz seçin, yağmur ve çamurdan, sıcak ya da soğuktan etkilenmeden sporunuzu yapın.

Evinizde hayatınızı kolaylaştıracak şişme yataklardan, pratik mutfak gereçlerine, temizlik ürünlerinden portatif ev gereçlerine, kamp kurmanın keyfini yaşamayı sevenler için çadır çeşitlerinden Şişme Bot Çeşitlerine kadar geniş ürün yelpazemizle her zevke ve keseye hitap edebilecek ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Prensiplerimiz çerçevesinde çalışarak, müşterilerimize en yüksek seviyede artı değer katmayı ilke edindik. Hedefimiz hem kazanarak hem de kazandırarak büyümektir. Bu bağlamda tecrübeli ve uzman kadromuz, yaratıcı, yenilikçi yapımız, taklitten, şablondan ve klişeden uzak, özgün, etik değerlerimiz ve sizlerin güveni ile büyümekteyiz.

Türkiye geneline dağıtım yapmakta olan firmamız Türkiye'deki saygın çok katlı zincir mağazaları, hipermarketler  ve internet mağazaları ile çalışmaktadır. Evinizden çıkmadan alışveriş yapabileceğiniz güvenliğinden emin olduğumuz bayilerimiz;                       

http://www.hepsiburada.com/

http://http://www.binbirmarka.com//

http://www.diyetshop.com/

http://www.jinseipower.com/

http://www.ekoal.com/

http://www.hizlial.com/

http://www.telesiparis.com/

http://www.ereyon.com/

http://www.tvshop.com.tr/

http://www.anindakapida.com/

http://www.hindirim.com/

http://www.makdis.com/

http://www.nebbu.com/

 

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Zafer İthalat İhracat Dahili Ticaret

Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı