Ürün Kategorilerimiz
Fırsatlar Hızlı Güvenli Hızlı
Spor Ürünleri
Bot Çeşitleri
Kaykay
Tansiyon Aletleri
Boks Torbaları
Plates topları
Ev Aletleri
Zayıflama Ürünleri
Şişme Yatak Çeşitleri
Sağlık Güzellik

cosfer şişme yatak çift kişilik

Cosfer ab king pro mekik aleti toptan satış
 
 Ana sayfa > Spor Ürünleri > Cosfer Ab rocket twister Toptan Ucuz Satış

 Cosfer Ab rocket twister Toptan Ucuz Satış
İzlenme Sayısı : 3890 | Ürün Kodu : # 185


 

  Ürün Özellikleri 
Ab Rocket Twister

Bugüne kadar denediğiniz tüm mekik çekme yöntemlerini ve tüm mekik aletlerini unutun. Ab Rocket ile ezgersiz yapıp, istediği gibi vücuda kavuşan tanıdıklarınıza bundan sonra siz hava atacaksınız. Ab Rocket Twister sayesinde, hiçbir mekik aletinin yapamadığını, hiçbir mekik çekme egzersizinin başaramadığını yapacaksınız.

Ab Rocket Twister, kurulumu, kullanımı ve egzersiz süresi bakımından bugüne kadar ulaşılamamış bir başarıya imza atıyor. Günde 5 dakika ayırarak, mekik çekme egzersizini Ab Rocket Twister ile gerçekleştirin, hem istediğiniz gibi bir vücuda kavuşun hem de sırt bölgenize masaj yapın.

Bundan Sonra, Siz Kıskanılacaksınız!

Ab Rocket, yıllardır tüm dünyada milyonlarca insanı istedikleri gibi vücuda kavuşturdu. Ab Rocket Twister ise, hayal bile edilemeyecek bir vücut için gerekli olan adımı atmanızı, kısa sürede tüm karın kaslarını istediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlıyor.

Ab Rocket Twister Mucizesi Çok Yakınınızda...

Ab Rocket Twister ile mekik çekmek, düşündüğünüzden çok daha kolay olacak. Siz sadece Ab Rocket Twister'in üzerine oturun ve arkanıza yaslanın. Ardından da kendinizi arkaya ve öne, ya da sağa ve sola doğru egzersiz hareketleri yapacak şekilde ayarlayıp, mekik egzersizine başlayın. Ab Rocket Twister ile mekik çekmeye başladıktan çok kısa bir süre sonra, istediğinizden çok daha fazlasını yaşayacak, siz bile kendi vücudunuza hayran kalacaksınız.

Ab Rocket Twister, mekik aletleri arasında birçok özelliği ile ilk olmasının yanısıra, tüm mekik aletlerinin iyi özelliklerini de beraberinde getiriyor. Alt, orta, üst ve yan karın kaslarını çalıştırırken, Ab Rocket Twister size masaj da yapıyor ve vücudunuzu hem çalıştırıp hem gevşetiyor.

Malzeme kalitesi bakımından Ab Rocket Twister, geçmiş deneyimlerin eşliğinde, ulaşılabilecek en sağlam yapıya kavuşturuldu ve dayanıklılığı maksimuma çıkarıldı. Ab Rocket Twister, hem kalite hem de ergonomiyi birarada yaşayabilmeniz için tasarlandı ve artık günlük hayatınızda size 5 dakikalığına eşlik etmeye hazır hale geldi.Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı